Loading…

Hoti thotë se do t`i bëjë bashkë ATK’në e Doganën

  • 03/06/2017 | 10:40

Hoti thotë se do t`i bëjë bashkë ATK’në e Doganën

Kandidati për kryeministër nga koalicioni LDK-AKR-Alternativa, Avdullah Hoti ka thënë se në qeverisjen e tij do të ketë rritje ekonomike 7 deri në 8 për qind.


Këtë zotim ai e ka dhënë në një takim me afaristë në Prishtinë.

Hapi i parë i Platformës për ekonomi sipas Hotit, do të jetë bashkimi i Administratës Tatimore të Kosovës dhe Doganës, njofton Klan Kosova

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë