Loading…

Hoti nesër në mëngjes mbledh Qeverinë, nuk dihet se çfarë do të diskutojnë

  • 27/09/2020 | 22:00

Hoti nesër në mëngjes mbledh Qeverinë, nuk dihet se çfarë do të diskutojnë

Qeveria e Kosovës pritet që të mblidhet nesër në ora 08:30 të mëngjesit, shkruan Gazeta Metro.


Kjo u bë e ditur përmes një njoftimi nga Zyra e Kryeministrit.

Ministrat pritet të mblidhen nga ora 08:30 në ndërtesën e Qeverisë.

Në njoftim nuk është bërë e ditur se çfarë do të diskutohet në mbledhje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë