Loading…

Hoti: Koalicioni i djathtë do t’i fitojë zgjedhjet

  • 10/05/2017 | 16:35

Hoti: Koalicioni i djathtë do t’i fitojë zgjedhjet

Ministri në largim i financave Avdullah Hoti ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë të udhëhequr nga kreu i partisë së tij ka thënë se LDK’ja nuk do të ndalet pavarësisht se mocioni për rrëzimin e qeverisë kaloi.


“Ne nuk do te ndalemi. Nuk mund te na ndalin për te zhvilluar vendin, per te luftuar korrupcionin dhe vendosur rend e ligj. Vetem mund te na ngadalesojne per disa muaj. KOALICIONI I DJATHTE DO TE FITOJE ZGJEDHJET. Per kete te jeni te sigurte”, ka shkruar Hoti, përcjell gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë