Loading…

Hoti: Ka kaluar koha e fyerjeve gjatë fushatës

  • 26/05/2017 | 21:34

Hoti: Ka kaluar koha e fyerjeve gjatë fushatës

Kandidati për kryeministër nga koalicioni LDK-AKR-Alternativa, Avdullah Hoti ka folur për rrjedhën e fushatës, e cila fillon më 31 maj, por edhe aktivitetet ditore të partive, që nga dita kur u caktua mbajtja e zgjedhjeve të parakohshme.


Hoti ka thënë se koalicioni të cilin ai përfaqëson tash e disa ditë ka qenë çdo ditë në terren, i fokusuar në ekonomi e biznese.

Ai ka shtuar se ka kaluar koha kur gjatë fushatës kundërshtarët politikë akuzoheshin e fyheshin mes vete, ndërsa tani, sipas tij, fushata duhet zhvendosur në zhvillim ekonomik dhe në përmirësimin e gjendjes së qytetarëve.

Hoti ka folur për listën e deputetëve të koalicionit LDK-AKR-Alternativa që, sic thotë ai, ka kandidatë të kualifikuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë