Loading…

Hoti: Jam vetëm njëri nga ju (Video)

  • 05/06/2017 | 09:58

Hoti: Jam vetëm njëri nga ju (Video)

I nominuari për kryeministër nga koalicioni LDK-AKR-Alternativa, Avdullah Hoti, ka publikuar së fundmi një spot ku shihet ai së bashku me familjen e tij.


Në publikimin e kësaj videoje, Hoti thotë se është në shërbim të qytetarëve, shkruan gazetametro.net.

‘Unë jam vetëm njëri nga ju në shërbimin tuaj’, ka shkruar ai.

Më poshtë mund të shihni Hotin, ashtu siç nuk e keni parë ndonjëherë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë