Loading…

Hoti: Haradinaj nuk ka guxim të përballet me mua (Video)

  • 31/05/2017 | 23:32

Hoti: Haradinaj nuk ka guxim të përballet me mua (Video)

Avdullah Hoti nga koalicioni LDK-AKR-Alternativa ka thënë se është gati që të përballet me dy kundërkandidatët, Albin Kurti nga Vetëvendosje dhe Ramush Haradinaj nga Koalicioni PDK-AAK-Nisma.


Hoti ka thënë më tej se Haradinaj nuk ka guxim që të përballet me të, prandaj edhe nuk është duke pranuar një debat televiziv, njofton Klan Kosova.

Më poshtë mund të shihni pjesën ku Hoti thotë se Haradinaj ia ka frikën:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë