Loading…

Hoteli nga Kosova ndër 5 më të mirët në Europë (Foto)

  • 14/12/2016 | 22:06

Hoteli nga Kosova ndër 5 më të mirët në Europë (Foto)

‘Swiss Diamond’ njihet si një ndër hotelet më luksoze në Kosovë

Biznismeni i njohur, Behgjet Pacolli përmes një njoftimi në rrjetin social facebook ka bërë të ditur se hoteli i tij ‘Swiss Diamond’ është zgjedhur ndër 5 hotelët më të mirë në Europë.

Ai gjithashtu shkroi se hoteli i tij po shërben si qendër e turizimit cilësor në Kosovë, si dhe ‘Swiss Diamond Hotel’ është munduar ta zbukurojë kryqytetin tonë sadopak.

Ju kujtojmë se Pacolli posedon edhe dy hotele të tjera një në Zvicër dhe një në Italinë e Veriut./gazetametro.net

Ja postimi i tij i plotë në rrjetin social facebook:

capture

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë