Loading…

Horoskopi ditor, e diel 26 qershor 2022

  • 26/06/2022 | 08:15

Horoskopi ditor, e diel 26 qershor 2022

Dashi

Një e diel që do të sjellë shumë lajme, juve ju duhet vetëm që të mbani qëndrimin e duhur, me maturi. Puna me siguri mund të presë deri të hënën.
Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Kjo e diel është pushim dhe relaksim! Nuk ka justifikime kështu ju them unë, astrologu juaj i dashur. Në punë, diçka fillon të lëvizë në një drejtim të qëllimshëm. Sytë katër!
Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Dashuria nuk do të vonojë, muajt e verës që po ju presin dhe janë në prag të derës, janë më të mirët. Keni shumë harmoni në punë me kolegët tuaj.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Emocionet janë paksa të ndrydhura, e megjithatë do të rikuperoni fundjavën e ardhshme. Ka kaq shumë lodhje rrotull jush dhe pak gjë ju ngushëllon, por mos u dorëzoni.
Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Emocionet duket sikur do tua bëjnë me sy gjatë gjithë ditës këtë të diel. Në punë, megjithatë, përpiquni të përmbaheni, së shpejti do të vijnë pushimet e shumëpritura.
Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Dashuria tashmë ju ka bërë shumë dëm, por nuk është një justifikim i mirë për të mos i dhënë vetes një shans tjetër. Një ndryshim në punë mund të vijë së shpejti.
Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Qfarë prisni për të nisur një aventurë të re? Sigurisht që ka diçka që ju pengon. Kolegët tuaj po e admirojnë shumë punën që bëni.
Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Keni pasur intuitën e duhur në aspektin emocional, tani, ju duhet vetëm që t’i konkretizoni piketat e ngritura. Lajme në horizont në fushën profesionale.
Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Ndjenjat janë pak të ngatërruara këtë të diel, më mirë t’i shtyni vendimet për të hënën. Puna më në fund po shpërblehet.
Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Pritjet shpesh janë zhgënjyese, por nuk është një rregull universal. Nga ana tjetër po ju pëlqen rutina e punës dhe nuk jeni aspak të stresuar.
Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Përpiquni të sqaroni situatat e jashtëzakonshme, për ju dhe për të tjerët. Puna do të vijë së shpejti me kënaqësi të reja.
Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Beni pak besim në dashuri dhe ca më pak në veten tuaj, por duhet të ndryshoni qëndrim që të krijoni më shumë siguri. Puna po ecën mirë, por ju dëshironi edhe më shumë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë