Loading…

Horoskopi ditor, 9 shkurt 2022

  • 08/02/2022 | 17:33

Horoskopi ditor, 9 shkurt 2022

Dashi

Plutoni do iu nxite te tregoheni me te matur dhe me te kthjellet sot ne jeten tuaj ne cift. Kjo do jete ne favorin tuaj duke qene se mund te lindin disa mosmarreveshje me partnerin. Do i kaloni lehte. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si jane, prandaj nuk do e kerkojne dashurine. Per sa iu perket financave duhet te tregoheni me te kujdesshem. Nuk ka ardhur koha per investime te medha.

Demi

Kujdes nga tundimet per te pare dike tjeter sot sepse jo vetem qe do keni debate por mund edhe te ndaheni me partnerin. Mos hidhni poshte gjithcka qe keni ndertuar deri me sot, vetem e vetem per nje kaprico. Beqaret do jene me fat dhe takimet do jene te pafundme. Perfitoni! Ne planin financiar do keni goxha veshtiresi. Beni kujdes me cdo shpenzim te tepruar.
Binjaket

Jeta juaj ne cift do jete e kenaqshme sot dhe do ndiheni me mire se me perpara. Beni vetem kujdes mos tregoheni autoritare sepse kjo do sillte probleme. Nese jeni vetem, mos hezitoni te dilni neper takime sepse vetem keshtu do e gjeni personin qe po kerkonit. Ulni shpenzimet e tejskajshme te pakten sot, ndryshe do iu duhet te perballeni me goxha veshtiresi.

Gaforrja

Dite shume me e thjeshte kjo per jeten tuaj ne cift. Komunikimi ndermjet jush do jete i mire dhe nuk do keni asnje konflikt. Shfrytezojeni diten dhe shprehini sa te mundni ndjenjat. Beqaret do kene takime kalimtare te cilat nuk do i cojne asgjekundi. Mos merrni asnje vendim. Financat do jene te dobeta. Nuk rekomandohen shpenzime te medha sepse nuk do dini fare te beni me vone.

Luani

Nuk do jeni aspak me humor te mire gjate kesaj dite dhe marredhenia me partnerin nuk do jete ashtu si e prisnit. Klima do jete gjate gjithe kohes e tensionuar. Kujdes! Beqaret mund te dalin ne takime, por nuk duhet absolutisht te bejne gabimin te japin premtime. Financat do jene kryesisht te qendrueshme. Do shpenzoni pak por gjithsesi probleme nuk do keni.

Virgjeresha

Merkuri do jete planeti qe do iu ndihmoje te vendosni dialogun ne jeten tuaj ne cift dhe t’i zgjidhni te gjitha mosmarreveshjet qe iu kishin dale para. Beqaret do kene nje dite me te animuar dhe te mbushur me takime interesante. Nga ana tjeter Jupiteri do ua mbroje financat dhe do iu nxite te tregoheni te kursyer me shpenzimet. Situata pritet te jete e mire.

Peshorja

Gjithcka do shkoje per mrekulli sot ne jeten tuaj ne cift dhe emocionet qe do perjetoni do jene te medha. Partneri do iu pergatise surpriza pa fund. Beqaret me ne fund do hedhin hapat e para drejt nje lidhjeje te bukur me nje person qe pelqejne prej kohesh. Nese i menaxhoni me kujdes financat, cdo gje do shkoje me se miri. Nese nga ana tjeter shpenzoni pa kursim, do keni probleme.

Akrepi

Mos u mbyllni ne vetvete sot dhe mos i ktheni shpinen dashurise sepse partneri do merzitet mjaft. Ka ardhur kohate shtoni dozat e komunikimit dhe te tregoni cdo gje qe ndjeni. Beqaret do kalojne momente te mrekullueshme prane miqve dhe nuk do e ndjejne aspak nevojen per te kerkuar dike prane. Financat nuk do kene probleme, por gjithsesi tregohuni te matur me cdo shpenzim.

Shigjetari

Jeta juaj ne cift do jete gjate gjithe kohes e mbrojtur sot. Do jeni sharmante dhe joshes. Partneri do iu beje te ndiheni si mbi re, sidomos ne mbremje. Beqaret duhet te marrin iniciativa dhe te dalin neper takime. Vetem keshtu do mund ta gjeni personin e duhur. Situata financiare do filloje te konsolidohet. Tashme do mund te shpenzoni pak me teper dhe do ndiheni me mire.

Bricjapi

Urani do sjelle probleme sot ne jeten tuaj ne cift. Do keni mosmarreveshje te shumta me partnerin dhe disa mund t’i japin fund asaj qe kane ndertuar. Kujdes! Per sa iu perket personave qe jane ende vetem, do kene takime, po posesiviteti do i beje te gabojne qe ne fillim. Dite mjaft e mire per te riorganizuar buxhetin. Ka shume gjasa qe te vendoset me ne fund ekuilibri.

Ujori

Dashuria per ciftet do shkoje me se miri sot. Harmonia dhe ekuilibri do mbizoterojne gjate gjithe dites dhe do iu bejne te ndiheni te deshiruar. Beqaret eshte me mire te presin edhe pak sesa te fillojne sot nje lidhje afatshkurter dhe pa asnje lloj emocioni. Ne planin financiar do keni mundesi t’i zgjidhni problemet financiare qe iu kishin dale dhe do ndiheni me te qete.

Peshqit

Nese keni kohe qe jeni ne nje lidhje, do kete ndryshime te rendesishme sot. Do kuptoheni edhe me mire me ate qe keni ne krah dhe do diskutoni per tema te nxehta. Beqaret do kene nje dite te favorshme per takime. Mundohuni te hiqni turpin dhe ta lini veten te lire. Me shpenzimet duhet te tregoheni sa me te arsyeshem. Nese e teproni dozen do futeni ne nje situata te veshtire.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë