Loading…

Horoskopi ditor, 26 maj 2022

  • 26/05/2022 | 08:35

Horoskopi ditor, 26 maj 2022

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Nga e enjtja 26 e sidomos në fundjavë, yjet premtojnë gjëra të mëdha në dashuri qielli është pasionant, gjëra të mira po vijnë. Në punë, nëse keni mundësi të përfshiheni, bëjeni sepse periudha është e mrekullueshme!

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Në dashuri do të ketë mundësi, por duhet të bëni një hap para. Të vini re nëse ju pëlqen dikush. Në punë, lajmet po vijnë ata që e nisën nga e para, tani kanë shumë më tepër vetëbesim, ecni përpara!

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Në dashuri çdo gjë është në rregull .Në fundjavë përpiquni të organizoni diçka të bukur, të veçantë, me personin që doni. Në punë, puna në grup është e mirë përpiquni, megjithatë, të kapërceni zhgënjimet dhe momentet e errëta, të cilat tani janë pjesë e së shkuarës!

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Në dashuri të enjten nuk keni pse t’u dorëzoheni provokimeve, më mirë të vazhdoni. Në punë, një fazë rikuperimi po fillon hajde, mos u dorëzo tani!

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Marrëdhënie të mira me Dashin dhe Shigjetarin, tani në dashuri duhet të ecni përpara, nuk ka diçka që t’u ndalojë. Në punë nuk duhet të keni frikë të gjitha vështirësitë do të kapërcehen!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Një takim i veçantë është i mundur, por fundjavën e ardhshme. Është momenti juaj dhe dashuria premton gjëra të mëdha thjesht duhet ta lini veten të ecë pas këtyre rasteve. Në punë, ndryshimet po vijnë kjo është padyshim një fazë rinisjeje, një moment pozitiv për ju!

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Në dashuri, këtë të enjte përpiquni të qëndroni të qetë mos thoni gjithçka që mendoni, mund të ngjallni polemika. Në punë lajme të mira sepse së shpejti Venusi nuk do të jetë më përkundër shenjës tuaj dhe në qershor do të vijnë disa lajme!

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Në dashuri duhet të filloni të bëni zgjedhje, veçanërisht nëse jeni në dilemë mes dy personave. Në punë nuk duhet të mendoni për të kaluarën duhet të ecni përpara, të shihni nga e ardhmja!

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Lajme të mira në dashuri sepse Hëna është në anën tuaj, si dhe Venusi dhe Jupiteri. Në punë, përfitimet do të vijnë së shpejti. Ose ndoshta mund të filloni një projekt të ri!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Lajme të mira në dashuri sepse nga e shtuna situata do të përmirësohet nëse duhet të sqaroni dyshimet është momenti i duhur. Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë nuk mund të hiqni dorë nga gjithçka, nuk mund të ndiqni gjithmonë vetëm instinktet tuaja!

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Në dashuri, fundjava e ardhshme është paksa e diskutueshme nëse keni nevojë të sqaroni diçka, më mirë bëjeni tani. Në punë, përpiquni të mos e humbni energjinë tuaj më mirë kuptoni tani se çfarë dëshironi!

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Në dashuri duhet t’i sqaroni gjërat, jeni nën presion. Në punë java ka qenë e vështirë, por të premten dhe të shtunën do të keni mundësi të relaksoheni. Ju duhet vërtet!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë