Loading…

Horoskopi ditor, 17 qershor 2021

  • 16/06/2021 | 21:13

Horoskopi ditor, 17 qershor 2021

Dashi

Ekziston një sukses personal në pamje dhe popullaritet për të gjitha shenjat e Dasht, i cili është në një fazë të mirëqënies dhe euforisë. Tani më shumë se kurrë, rezultati i përsosur nuk është i rëndësishëm, ajo cfarë është ë rëndësishme është të luani dhe të besoni se diçka shumë e bukur do të ndodhë. Gjatë ditës së sotme për ata që kanë vendosur të udhëtojnë do të keni udhëtim të qetë.

Demi

Yjet do vënë në qëndër të vëmendjes sektorin e mallrave materiale, lehtësojnë suksesin në profesion dhe në menaxhimin financiar. Ata që janë me pushime të të gjejnë opsione interesante për të kaluar ditën. Shfrytëzoni sa më mirë energjitë tuaja, të cilat këto ditë i keni me shumicë.

Binjakët

Ne daten 17 Qershor 2021, do jeni më të hapur për të tjerët dhe në të njëjtën kohë më rezistent dhe të sigurt kur duhet të shpreheni. Nëse jeni beqarë sot dhe nesër, dashuria mund të linde në vendin e punës, në mesin e miqve të vjetër, por kjo nuk do të thotë të neglizhni njohjet e reja.

Gaforrja

Qielli juaj edhe nesër është shumë pozitiv, sidomos në aspektin ekonomik, ku pritet të korrni frytet e një pune që ju ka munduar shumë. Në mbrëmje do të keni mundësi të reflektoni mbi gjithçka.

Luani

Nga e Enjtja Hëna kalon në shenjën tuaj. Ajo do tju ndihmojë në fushën e biznesit, të ardhurave, rutinën dhe konkretizimin e situatave që janë veçanërisht të dashura për ju. Nëse jeni i vetëpunësuar, yjet mund t’ju sjellin lajme të mira dhe lajme të shkëlqyera. Nga pikëpamja sentimentale nuk do të kënaqeni kurrë me përkëdheljet, emocionet.

Virgjeresha

Këtë të enjte Saturni dhe Hëna janë të favorshme, por kushtojini vëmendje çështjeve profesionale në mënyrë të barabartë. Fundjava do t’i kushtohet ndjenjave, dashurisë, plot emocione të forta dhe pasion. Partneri do të sigurojë disa momente mjaft të bukura për ju.

Peshorja

E enjtja pritet të jetë një ditë relaksuese ku ju do të ndiheni mirë. Në fundjavë do të vlerësoheni për të gjithë punën që keni bërë këto kohë dhe do të ndiheni mjaft mirë.

Akrepi

E enjtja do të jetë një ditë e favorshme në punën tuaj, çka mund t’iu realizojë edhe ëndrrat. Në fundjavë do të ndjeni më shumë nevojën për të qëndruar në shtëpi, mos e mendoni dy herë.

Shigjetari

E enjtja do të ju ndihmojë të gjeni një balancë mes ‘unë’ dhe ‘ne’. Nuk keni përse të hiqni dorë nga liria juaj. Në fundjavë do të argëtoheni pafund.

Bricjapi

Ndikimi hënor i te enjtes është një thelb i introspeksionit të shëndetshëm dhe mund t’ju ndihmojë të largoheni nga ankthet dhe shqetësimet. Të gjitha gjërat që nuk i keni bërë më parë do i bëni tani. Shikoni përpara dhe shijoni çdo moment të kësaj vere të bukur.

Ujori

Përfitimet e ndikimeve astrale nga Hëna dhe Marsi janë pararojë e momenteve të një shkathtësie të madhe, me vendosmëri sensuale. Me pak fjalë, yjet ju shohin të gatshëm të jepni dhe të merrni dashuri dhe miqësi. Ju keni mundësinë për të udhëtuar në të njëjtën gjatësi vale si partneri juaj, me kënaqësi të ndërsjellë. Qasjet e reja janë të lehta dhe kanë mbështetjen e miqve.

Peshqit

Gjatë ditës së enjte mund të ketë disa relaksime (pozitive) nga pikëpamja sentimentale që kohët e fundit ju kishin shkaktuar jo pak stres

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë