Loading…

Homazhe për nder të 28 Nëntorit

  • 27/11/2016 | 10:38

Homazhe për nder të 28 Nëntorit

Ashtu siç edhe ishte paraparë kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, për nder të 28 Nëntorit, ka bërë homazhe para shtatores së Zahir Pajazitit në Prishtinë, në varrezat e dëshmorëve dhe te varri i ish-presidentit, Ibrahim Rugova.

Ai nuk ka dashur të flas para mediave por ka vazhduar rrugën për në Prekaz, ku do të bëjë homazhe në kompleksin e Jasharajve, raporton KP.

Haradinaj pastaj do të bëjë homazhe edhe në Gllogjan.  /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë