Loading…

Holandezi në Malishevë i rrah dy policë, i bën për spital

  • 12/08/2022 | 08:34

Holandezi në Malishevë i rrah dy policë, i bën për spital

Një person është arrestuar dje në Malishevë për sulm ndaj personit zyrtar.


Ky person, me nënshtetësi holandeze kishte urdhër arrest nga gjykata, ndërsa gjatë arrestimit i dyshuari ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë të cilët kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Detaje tjera nuk dihen.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë