Loading…

Historia e terminalit të paligjshëm doganor (VIDEO)

  • 03/12/2016 | 14:16

Historia e terminalit të paligjshëm doganor (VIDEO)

Në kronikën kryesore të emisionit Ora e Fundit në Klan Kosova, do të sjellim kronikën me materialin që përmban dokumente ku shihet se si është shitur vota e një deputeteje për një terminal doganor.

Për këtë ka pasur reagime edhe nga kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti.

Ndiqeni të plotë e të detajuar kronikën në vegzën më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë