Loading…

Hiqet flamuri turk në Prizren (Video)

  • 28/11/2016 | 09:11

Hiqet flamuri turk në Prizren (Video)

Vendosja e djeshme e flamurit turk bashkë me atë të  Shqipërisë në qytetin e Prizrenit, me rastin e festës së 28 Nëntorit, disa qytetarëve nuk iu ka pëlqyer aspak.

Disa prej tyre të mllefosur kanë hequr dhe shqyer disa flamuj turk të cilët ishin të vendosur bashkë më atë shqiptar. Për më shumë mund ti shikoni këto fotografi dhe videon që e deshmojnë këtë që ka ndodhë mbrëmë vonë në Prizren./gazetametro.net

 

f-turk

 

Posted by Balena Prizren on Sunday, November 27, 2016

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë