Loading…

Hidhet nga lartësia, humb jetën 42 vjeçarja

  • 19/10/2018 | 08:07

Hidhet nga lartësia, humb jetën 42 vjeçarja

Një 42-vjeçare ka gjetur vdekjen në një fshat të Përrenjasit.

Burime nga policia bëjnë me dije se në fshatin Skroskë, Përrenjas, është hedhur nga lartësia dhe ka gjetur vdekjen S. K., 42 vjeçe, banuese në fshatin Skroskë.

Nga të dhënat paraprake, bëhet e ditur se ajo vuante nga çrregullime mendore.

“Më datë 17. 10. 2018, në fshatin Skroskë, Përrenjas, është hedhur nga lartësia dhe ka gjetur vdekjen shtetasja S. K., vjeçe 42, banuese në fshatin Skroskë, e cila vuante nga çrregullime mendore. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për ngjarje aksidentale”, njofton policia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë