Loading…

Hidhet nga kati i shtatë, humb jetën 35-vjeçarja

  • 08/02/2017 | 15:46

Hidhet nga kati i shtatë, humb jetën 35-vjeçarja

Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë mëngjes në qytetin e Lushnjes. Një 35-vjeçare ka rënë nga kati i shtatë i pallatit për motive ende të panjohura.

Arvenola Haxho ka ndërruar jetë në vend nga plagët e marra.

Ngjarja ndodhi në lagjen “Loni Dhamo”, ku policia po heton për shkaqet dhe rrethanat e hedhjes së 35-vjeçares nga ballkoni.

Mësohet se viktima vuante nga epilepsia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë