Loading…

Helikopteri rrëzohet në qytetin shqiptar, u nis për të marrë një nuse |VIDEO

  • 05/08/2018 | 11:06

Helikopteri rrëzohet në qytetin shqiptar, u nis për të marrë një nuse |VIDEO

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku është rrëzuar një helikopter.Mjeti fluturues privat ishte prenotuar nga një i ri, i cili do të merrte nusen në Korçë.

Por në momentin kur helikopteri do të ulej, piloti ka humbur kontrollin duke u rrëzuar.

Fatmirësisht mjeti fluturues ka qenë në kuotë të ulët, kur ka rënë. Nga raportimet e para mësohet se mjeti fluturues është përplasur me pemët.

Nuk raportohet për persona të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë