Loading…

Helikopetërt e KFOR-it kanë fluturuar mbi Kurshumli e Rashkë

  • 06/09/2018 | 19:56

Helikopetërt e KFOR-it kanë fluturuar mbi Kurshumli e Rashkë

Ministria serbe e mbrojtjes ka konfirmuar se helikopterët e misionit të KFOR-it kanë fluturuar mbi Kurshumli e Rashkë.


Në kumtesë thuhet se fjala është për “aktivitet të rregullt të planifikuar të përbashkët të forcave të KFOR-it
dhe të Ushtrisë së Serbisë”, transmeton gazetametro.net.

Mediet serbe njoftojnë se, sipas kumtesës, këto aktivitete të forcave të KFOR-it e Ushtrisë së Serbisë do të vazhdojnë edhe nesër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë