Loading…

Haziri: Unë jam nga Gjilani, ‘Double G’

  • 07/06/2017 | 21:40

Haziri: Unë jam nga Gjilani, ‘Double G’

Nënkryetari i LDK-së Lutfi Haziri ka treguar edhe njëherë me krenari se është nga Gjilani.


“Unë jam nga Gjilani, Gjilan, Gjilan, Double G i thonë atje”, tha Haziri  në studiot e Magazina Zgjedhore

Tutje Haziri foli edhe për koalicionin PDK-AAK-Nisma duke thënë PDK ka koalicion të liderëve kurse LDK koalicion edhe me qytetarët.

“Janë dy arsye, koalicion i bashkimit të votave, ne kemi koalicion edhe me qytetarët, PDK ka koalicion të liderëve, elektoratin e kanë të shkëputur”.

“LDK merr vendime të matura dhe i sjell në kohën e duhur, ne i sigurojmë qytetarët se do të qëndrojmë përballë kësaj kauze politike duke qenë gardianë të së mirës, bashkimi i liderëve në atë koalicion nuk ka me funksionu”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë