Loading…

Haziri: Nuk kandidoj më për kryetar të Gjilanit

  • 14/02/2017 | 21:58

Haziri: Nuk kandidoj më për kryetar të Gjilanit

Kryetari aktual i komunës së Gjilanit, e ka konfirmuar se nuk do të rikandidojë për postin e kryetarit në këtë komunë.


“Jo, definitivisht nuk kandidojë më për kryetar të Gjilanit”, u shpreh Lutfi Haziri në Klan Kosova.

Ai gjithashtu e ka pranuar se ka zëra edhe brenda LDK-së që koalicioni me PDK-në të prishet, por që zgjedhjet parlamentare nuk i sheh afër. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë