Loading…

Haziri: Më vjen keq që Arbana Xharra zgjodhi PDK’në, e jo LDK’në

  • 10/05/2017 | 21:54

Haziri: Më vjen keq që Arbana Xharra zgjodhi PDK’në, e jo LDK’në

Kritikat e shumta për aderimin e ish-kryeredaktores së Zërit, Arbana Xharra, në Partinë Demokratike, megjithatë nuk përfshin të gjithë skenën politike.

Në fakt, anëtarësimi i saj në PDK nënkryetarit të Lidhjes Demokratike, Lutfi Haziri, i duket hap i duhur. Ai madje thotë se i vie keq që ajo nuk e zgjodhi LDK-në.

“E kam marrë si vendim final politik të një gazetareje. Më vjen keq që nuk ka ardhur në LDK”, ka thënë Haziri në Rubikon të KTV-së.

Haziri thotë se nuk e ka ditur se ajo ka interesim të hyjë në politikë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë