Loading…

Haxhi Shala në Hagë, sot intervistohet nga Specialja

  • 08/10/2020 | 10:43

Haxhi Shala në Hagë, sot intervistohet nga Specialja

Deputeti i AAK-së, Haxhi Shala, ka udhëtuar sot drejt Holandës, gjegjësisht në Hagë, kjo pas ftesës së Gjykatës Speciale.


Shala, është ftuar në cilësinë e të dyshuarit më 24 gusht të këtij viti.

Përmes këij imazheve, të publikuara nga një mik i tij, i cili e ka shoqëruar atë, mund të shihni momentin kur deputeti, ish-ushtari i UÇK-së, po hyn në gjykatë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë