Loading…

Havolli: LDK me energji të reja, jo me bateri

  • 22/05/2017 | 08:30

Havolli: LDK me energji të reja, jo me bateri

Anëtari i LDK-së, Sokol Havolli ka komentuar spotin e publikuar nga PDK, që i paraqet ata me plotë energji për të fituar zgjedhjet.


Havolli që ka qenë këshilltar i Mustafës në Qeveri, ka thënë se LDK është parti e madhe.

“LDK është e madhe! E fortë. Me energji të reja…e jo me bateria!”, ka shkruar Havolli në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë