Loading…

Hasani tregon pse NISMA po rritet në Gjilan

  • 06/05/2018 | 21:56

Hasani tregon pse NISMA po rritet në Gjilan

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani ka thënë se puna dhe i anëtarëve të të gjitha strukturave dhe simpatizantëve po bën që dega e NISMA në Gjilan të ketë rritje gjithnjë e më masive.


Ai kështu ka thënë pas formimit të edhe një nëndege të re të NISMA’së në fshatin Llashticë të Gjilanit.

Nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Facebook, Hasani që është edhe kryetar i degës së NISMA në Gjilan, ka treguar se kryetar i nëndegës së Llashticës është zgjedhur Ilir Ramushi.

“NISMA në Gjilan do të bëhet edhe më e fuqishme, më konkurruese me subjektet tjera vetëm duke i mbrojtur dhe pasur në qendër të vëmendjes interesat e qytetarëve të Gjilanit”, ka thënë Hasani. .

Ky është postimi i plotë:

Edhe këtë të diel, ishim bashkë me anëtarët dhe simpatizantët e NISMA’së.

Në vazhdën e rritjes me anëtarësi të re dhe shtrirjes organizative, sot themeluam Nëndegën e NISMA’së në fshatin Llashticë, kryetar i së cilës u zgjodh Ilir Ramushi.

Puna dhe përkushtimi i anëtarëve të të gjitha strukturave dhe simpatizantëve po bën që dega e NISMA në Gjilan të ketë rritje gjithnjë e më masive.

NISMA në Gjilan do të bëhet edhe më e fuqishme, më konkurruese me subjektet tjera vetëm duke i mbrojtur dhe pasur në qendër të vëmendjes interesat e qytetarëve të Gjilanit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë