Loading…

Hasani 4 vjeçar nga Skenderaj po vuan nga një sëmundje e rëndë, ka nevojë urgjente për ndihmë

  • 26/09/2018 | 22:21

Hasani 4 vjeçar nga Skenderaj po vuan nga një sëmundje e rëndë, ka nevojë urgjente për ndihmë

Hasan Mehmeti, 4 vjeçar është duke vuajtur nga një sëmundje e rëndë. Kostoja për shërimin e tij është 45 mijë euro gjë që është e pamundur mbulimi i të hollave nga familja.

Familja Mehmeti nga Luboveci i Skenderajt, kërkojnë ndihmën tuaj.

Babai i Hasanit ka qenë pjestar i UÇK-së, tani është i papunë.

Për të kontaktuar me familjen e 4 vjeçarit, ky është numri i telefonit +38649383684 ose dhuro donacion duke klikuar KËTU.

Postimi i axhës së Hasanit:

Ky eshte nipi i im Cana 4 vjeqar i cili vuan nga nje semundje e rend!

Sherimi i Canes smund te behet ne Kosov.
Keshtu qe i duhet trajtim jasht vendit.
Babai i Canes ka qen pjestar i UÇK-së tash i pa punë dhe nuk mund ta perballoj koston e sherimit.Pra ju lutemi ta ndihmojm Canen e vogel me aq sa keni mundëi
Ju faleminderit

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë