Loading…

Harrojini shkallët, tani mund të lëvizni “vertikalisht”! (Video)

  • 10/11/2016 | 14:57

Harrojini shkallët, tani mund të lëvizni “vertikalisht”! (Video)

Lëvizja poshtë-lartë dhe e kundërta në shtëpitë tuaja, dhe jo vetëm përmes shkallëve, së shpejti mund të jetë një “e shkuar”.

Kjo pasi që, përcjell Telegrafi, së fundmi është zbuluar një mjet i cili është kombinim i shkallëve dhe liftit, i cili lëviz me ndihmën e duarve dhe këmbëve tuaja.

Dizajnuesit e kësaj pajisje mendojnë se me këtë, përveç tjerash do të kursehen edhe hapësirat në të cilat më herët janë vendosur shkallët dhe ashensorët.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë