Loading…

Hardinaj nga Franca i uron besimtarët e krishterë për Festën e Pashkëve

  • 15/04/2017 | 14:50

Hardinaj nga Franca i uron besimtarët e krishterë për Festën e Pashkëve

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë, Ramush Haradinaj, nga Franca ka uruar për festën e Pashkëve të gjithë shqiptarëve.


Haradinaj, i cili është duke u mbajtur në Francë pas ndalimit me një urdhërarrest të Serbisë,ka uruar komunitetin e besimit krishter me rastin e festës së Pashkëve.

“Për të gjithë besimtarët e krishterë dhe bashkëkomabas të mi, Gëzuar e për shumë mot Pashkët!”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e tij në Facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë