Loading…

Haradinaj: Versionin aktual të Demarkacionit, populli e ka shpall të vdekur

  • 08/05/2017 | 12:55

Haradinaj: Versionin aktual të Demarkacionit, populli e ka shpall të vdekur

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, duke komentuar çështjen e demarkacionit ka thënë se ai është “shpallur i vdekur nga populli”, njofton Klan Kosova.

Në një postim në Facebook, Haradinaj ka shkruar se “Populli e ka shpall të vdekur versionin aktual të Demarkacionit me Malin e Zi”.

Qeveria sot ka dështuar që ta procedojë në Kuvend Projektligjin për Demarkacionin me Malin e Zi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë