Loading…

Haradinaj uron xhudisten Distria Krasniqi: Kështu mbrohen ngjyrat e Kosovës

  • 04/02/2023 | 22:30

Haradinaj uron xhudisten Distria Krasniqi: Kështu mbrohen ngjyrat e Kosovës

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka reaguar pas fitores së xhudistes kosovare Distria Krasniqi në Grand Slamin që po mbahet në Paris të Francës.


Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë se kështu mbrohen ngjyrat e Kosovës.

“Kështu mbrohen ngjyrat e Kosovës! Krenar me ty!”, ka shkruar Haradinaj.

Postimi i plotë: 

Vajza e artë e Kosovës, Distria Krasniqi ka ngritur sërish flamurin e Kosovës në piedestal, kësaj radhe në Paris Grand Slam 2023.

Kështu mbrohen ngjyrat e Kosovës! Krenar me ty! 🥇💪🇽🇰

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë