Loading…

Haradinaj tashmë gjendet në Gjykatë

  • 12/01/2017 | 11:53

Haradinaj tashmë gjendet në Gjykatë

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka mbërritur në Gjykatën në Colmar të Francës, e tani veç se pritet dhe të nis seanca ndaj tij.

Salla ku do të mbahet kjo seancë është gati. Kështu tregon edhe një fotografi e publikuar në gazetën Express, dërguar direkt nga vendi i ngjarjes.

Haradinaj u arrestua me 4 janar. Serbia ka kërkuar ekstradimin e tij e sot pritet vendimi.

haradinaj-ne-gjykaye

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë