Loading…

Haradinaj takohet edhe me Unikkatilin: Ka disa fjalë për të

  • 06/08/2019 | 12:30

Haradinaj takohet edhe me Unikkatilin: Ka disa fjalë për të

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar me rap artistin shqiptar më të mirë, Viktor Paloka, shkruan Gazeta Metro.

Viktor Paloka i cili ndryshe njihet me nofkën Unikkatil, ka shkuar në zyret e Haradinajt për një takim me të.

Haradinaj e ka përshëndetur atë duke thënë se është një këngëtar unik i cili kudo që përformon Kosovën e ka si pikënisje.

“Me rap artistin e famshëm Viktor Palokaj, i cili kudo që përformon, Kosovën e ka pikënisje. Unik në kuptimin e plotë të fjalës”, ka shkruar Haradinaj në Facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë