Loading…

Haradinaj sot në Podujevë, Mitrovicë e Vushtrri

  • 04/06/2017 | 09:00

Haradinaj sot në Podujevë, Mitrovicë e Vushtrri

I nominuari për kryeministër i koalicionit PDK-AAK-NISMA do të zhvilloj sot fushatë parazgjedhore në disa komuna.


Kjo është agjenda për sot.

I nominuari për kryeministër nga Koalcioni PDK – AAK – Nisma, Ramush Haradinaj merr pjesë në tubimin zgjedhor në Podujevë. (Salla e Filmit, ora 14:00)

I nominuari për kryeministër nga Koalcioni PDK – AAK – Nisma, Ramush Haradinaj merr pjesë në tubimin zgjedhor në Mitrovicë. (Shtëpia e Kulturës, ora 16:00)

I nominuari për kryeministër nga Koalcioni PDK – AAK – Nisma, Ramush Haradinaj merr pjesë në tubimin zgjedhor në Vushtrri. (Shtëpia e Kulturës, ora 18:00).

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë