Loading…

Haradinaj: S’dua të humbas kohë me Hotin e Kurtin

  • 09/06/2017 | 21:34

Haradinaj: S’dua të humbas kohë me Hotin e Kurtin

Nuk e vlerësoj të padenjë asnjë forcë politike, por nuk kam menduar se është në funksion të kalojë kohë me Avdullahun apo Albinin, ka thënë kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj.


Këto komente Haradinaj i bëri në Debat Përnime, ku u pyet pse nuk u përballë për hirë të popullit me kandidatët e tjerë për kryeministër.

“Kryesisht me u tallë unë me veten,  besoni me biseduar me Albinin që nuk u merr kurrë me qeverisje, e me u ulë me fol me të është e pakuptimtë’, ka thënë Haradinaj, duke shtuar se për publikun po mundohet të tregojë respekt në çdo mundësi që po i jepet t’iu drejtohet.

“S’po du me humbë vakt me këta dy”, ka përfunduar Haradinaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë