Loading…

Haradinaj për sulmin ndaj Xharrës: Akt kundër logjikës dhe traditës shqiptare

  • 13/05/2017 | 10:18

Haradinaj për sulmin ndaj Xharrës: Akt kundër logjikës dhe traditës shqiptare

Sulmin fizik ndaj Arbana Xharrës e ka dënuar edhe kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj.


Lideri i AAK’së, përmes një reagimi në Facebook, ka thënë se ky akt përveç tjerash, është edhe kundër traditës shqiptare.

“Sulmi ndaj Arbana Xharrēs, është i papranueshëm dhe i dënueshëm. Aktet e tilla janë edhe kundër logjikës dhe traditës shqiptare. U kërkoj organeve të rendit që ta zbardhin këtë rast, dhe t’i nxjerrin para drejtësisë kryesit e këtij akti të lig”. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë