Loading…

Haradinaj: Nuk ka forcë që e sjell kufirin nga Çakorri në Kuqishtë (Foto)

  • 03/06/2017 | 16:15

Haradinaj: Nuk ka forcë që e sjell kufirin nga Çakorri në Kuqishtë (Foto)

Kandidati për Kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-Nisma, gjatë tubimit të fushatës në Pejë, ka thënë se ai nuk është pajtuar në të kaluarën me një Dukagjin gjysmë, e nuk pajtohet as me një Mitrovicë gjysmë.


Haradinaj, nga qyteti që më parë ishte konsideruar bastion i partisë së tij, tha se nuk ka forcë që ta zhvendosë kufirin nga Qafa e Çakorrit në Kuqishtë, transmeton gazetametro.net

“Kosovën e dua, atdheun e dua, kam me i shërby me nder e pa kushte deri në sakrificë. Me 11 qershor, vendosni për një Qeveri që i jep Pejës dhe Kosovës të ardhme të sigurt”, porositi lideri i AAK’së nga tubimi në Pejë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë