Loading…

Haradinaj në Shtime: Kemi zgjidhje edhe për Shëndetësinë

  • 02/06/2017 | 17:21

Haradinaj në Shtime: Kemi zgjidhje edhe për Shëndetësinë

I nominuari për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj të premten gjatë një tubimi zgjedhor në Shtime, tha se Kosovës i duhet një shtet pa korrupsion dhe shtet ligjor.


Ai ka thënë se Shtime ka dhënë shumë në luftë, por pas luftës po mungojnë investimet.

Për më tepër, kreu i AAK-së theksoi se qeveria e ardhshme nuk do ta lë vetëm asnjë qytetar, ndërkohë që do të ketë zgjidhje edhe për sektorin e shëndetësisë.

Haradinaj u bëri thirrje qytetarëve që ta votojnë listën me kandidatë të koalicionit PDK-AAK-Nisma, pasi ka një program të mirëfilltë për qytetarët e Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë