Loading…

Haradinaj në odën e Sami Lushtakut (Foto)

  • 05/07/2017 | 23:44

Haradinaj në odën e Sami Lushtakut (Foto)

Kandidati i PAN për kryeministër vendi, Ramush Haradinaj, është parë të ketë vizituar Kryetarin e Komunës së Skënderajt, Sami Lushtakun, ish-komandant i UÇK-së për zonën e Drenicës, i liruar dy ditë më parë nga burgu.

Vizitën e Haradinajt tek oda e Lushtakut, e dëshmon një fotografi e publikuar në rrjete sociale, derisa të gjithë shihen në Prekaz teksa mbajnë në duar flamurin kombëtar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë