Loading…

Haradinaj krenar me paraqitjen e Kosovës

  • 11/10/2018 | 23:45

Haradinaj krenar me paraqitjen e Kosovës

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, është shprehur krenar me lojën e përfaqësueses së Kosovës, në ndeshjen e sontme kundër Maltës.

Haradinaj falënderoi futbollistët për lojën që treguan e emocionet që dhuruan.

“Krenar me paraqitjen shumë dinjitoze dhe fitoren e merituar kundër Maltës. Falemnderit djelmoshave të Përfaqësuesës sonë për spektaklin dhe emocionet e fuqishme që na i dhuruan. Forca drejt Kampionatit Europian!” ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Kosova ka shënuar fitore 3-1 ndaj Maltës, në ndeshjen e tretë në kuadër të Ligës së Kombeve, ndeshje kjo e vlfshme për kualifikm në këtë ligë../gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë