Loading…

Haradinaj kërkon zgjedhje të parakohshme sa më parë

  • 04/05/2017 | 12:22

Haradinaj kërkon zgjedhje të parakohshme sa më parë

Deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj gjatë mbajtjes së interpelancës së kryeministrit Mustafa ka bërë thirrje për zgjedhje të parakohshme.


“Po shihet që edhe publikisht ka filluar fushata dhe më së miri është që vendi të shkojë sa më parë në zgjedhje të parakohshme “, ka thënë Haradinaj . /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë