Loading…

Haradinaj ka një porosi për Listën Serbe

  • 29/03/2017 | 22:52

Haradinaj ka një porosi për Listën Serbe

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj nuk duket të jetë i shqetësuar nëse kthimi i Listës Serbe është një kompromis me formimin e Asociacionit me kompetenca ekzekutive. Sipas tij çdo tentim i Listës Serbe për të bërë kompromise për Asociacionin do të jetë i pa suksesshëm.


Ndryshe, Haradinaj nuk beson të jenë bërë  kompromise të tilla e që janë në dëm të Kosovës.

“Nuk ka rrezik hiç sepse s’kanë me mujt sen me bë. Edhe po të provojnë nuk do t’i lejojë shoqëria kosovare”, u shpreh Haradinaj për KosovaPost.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë