Loading…

Haradinaj i shkon në zyre Kurtit

  • 25/05/2021 | 12:17

Haradinaj i shkon në zyre Kurtit

Ka filluar takimi në mes të kryeministrit Albin Kurti dhe kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.


Në këtë takim Haradinaj ka shkuar i shoqëruar nga nënkryetari Ardian Gjini.

Kurti dhe Haradinajn pritet që në këtë takim të flasin për çështje të rëndësishme për vendin, përfshirë edhe dialogun në mes të Kosovës dhe Serbisë.

Në fotografitë që ka siguruar Express para nisjes së këtij takimi e shohim që kryeministri Kurti nuk ka dalur që ta presë në takim Haradinajn.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë