Loading…

Haradinaj i paralajmëroi nëse rrëzohet qeveria, përgjigjet PDK

  • 01/12/2018 | 16:33

Haradinaj i paralajmëroi nëse rrëzohet qeveria, përgjigjet PDK

PDK është përgjigjur pas paralajmërimit të kryeministrit Haradinaj nëse rrëzohet qeveria.


Nënkryetari i kësaj partie, emli Krasniqi, tha se Haradinaj nuk ka nevojë të frikësohet për pozitën e tij, shkruan gazetametro.net

Ai dha këtë përgjigje pas një pyetje me shkrim nga express.

“Nuk e kam dëgjuar deklaratën e z. Haradinaj, por besoj se Kryeminstri nuk duhet të ketë asnjë frikë nga rrëzimi prej pozitës se tij”, ka thënë Krasniqi

Ndryshe, mbrëmë në një intervistë për Interaktiv, Haradinaj tha se nëse rrëzohet qeveria, atëherë do të marrë edhe Thaçin e Veselin me vete. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë