Loading…

Haradinaj i gëzohet deklarimit të Delawie për Ushtrinë

  • 30/03/2017 | 12:15

Haradinaj i gëzohet deklarimit të Delawie për Ushtrinë

Deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj ka thënë se është lajm i mirë që ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie  deklaroi se ky është viti i krijimit të Ushtrisë.


“Duke e parë se krijimi i Ushtrisë së Kosovës është një proces i rëndësisë së veçantë dhe kërkon bashkërendim me faktor relevant, më gëzoi lajmi që Ambasadori Amerikan në Kosovë deklaroi se ky është viti i krijimit të Ushtrisë. Ky është një lajm shumë i mirë për popullin e Kosovës!”, ka shkruar Haradinaj, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë