Loading…

Haradinaj e Delawie në zyrën e presidentit Thaçi

  • 05/09/2018 | 17:36

Haradinaj e Delawie në zyrën e presidentit Thaçi

Në këto momente është duke u zhvilluar një takim në mes të presidentit, Hashim Thaçi dhe kryeministrit , Ramush Haradinaj.


Ky takim po zhvillohet në zyrën e kreut të shtetit.

Merret vesh se në  takim i pranishëm ka qenë edhe ambasadori amerikan, Greg Delawie, por ky i fundit para pak çastesh eshtë larguar nga takim.

Ky takim është zhvilluar pasi seanca e paralajmëruar që të fillonte në orën 16:00, nuk ka filluar ende.

Kjo si pasojë e mungesës së deputetëve të Listës Serbe./express

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë