Loading…

Haradinaj dhe Kurti harrojnë mospajtimet: Sonte po cakrrojnë gotat

  • 03/03/2020 | 18:46

Haradinaj dhe Kurti harrojnë mospajtimet: Sonte po cakrrojnë gotat

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, dhe kryeminstri i tanishëm Albin Kurti, sot kanë cakrruar gotat në rastin e shënimit të Ditës Kombëtare të Bullgarisë, shkruan Gazeta Metro.


Haradinaj dhe Kurti kohëve të fundit kanë pasur mospajtimet të shumëta rreth taksës, madje as ofendimet nuk janë kursyer për shkak të tarifës 100 për qind ndaj produketeve serbe.

Kurti dhe Haradinaj këta kanë pasur përplasje mes vete, sidomos pas paralajmërimit për heqje të taksës për produktet serbe dhe boshnjake.

Haradinaj, shumëherë e pa qujatur mashtrues Albin Kurtin, madje po e kritikon ashpër pasi ky i fundit do ta heq taksën e vendosur nga ai.  Gjithsesi, kjo nuk i ka ndalur sot të çojnë nga një gotë bashkë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë