Loading…

Haradinaj: Atë ditë që ia nisi punës, mund të thoni lirshëm ‘Bac u kry’

  • 19/05/2017 | 21:55

Haradinaj: Atë ditë që ia nisi punës, mund të thoni lirshëm ‘Bac u kry’

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim me qytetarët e Vitisë, bëhet e ditur përmes një komunikate për media.


Më tutje thuhet se gjatë bashkëbisedimit me qytetarët, strukturat dhe aktivistët, Haradinaj u shpreh se Aleanca çdo ditë e më shumë po arrin tek qytetarët e Kosovës dhe kjo nuk po ndodhë pa një arsye.

“Atë ditë që ia nisi punës, lirisht mund të thoni, ‘Bac u kry’. Do ta bëjmë një Kosovë që i del zot atij që jeton dhe lind në këtë vend. Ata që e qeverisën këtë vend, i thyen krejt normat morale”, ka thënë Haradinaj

Në këtë takim ishin të pranishëm edhe një numër i kandidatëve për deputet të AAK-së.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë