Loading…

Hapet restoranti ku të gjithë janë të zhveshur (Foto)

  • 28/01/2017 | 14:01

Hapet restoranti ku të gjithë janë të zhveshur (Foto)

Në Spanjë është hapur një restorant që është pak i çuditshëm. Disa njerëz dëshirojnë të rrinë zhveshur, dhe këtë dëshirë po ia plotëson ai restorant që është hapur, shkruan “DailyMail”.


Në këtë restorant klientët janë të gjithë të zhveshur. Gjithashtu, edhe stafi i lokalit.

Një gjë tjetër që ia vlen të përmendët për këtë lokal është që klientët mund të hanë ushqimin mbi trupin e modeleve që janë në staf të këtij restoranti.

hapet-restoranti-ku-te-gjithe-jane-te-zhveshur_2251

hapet-restoranti-ku-te-gjithe-jane-te-zhveshur

hapet-restoranti-ku-te-gjithe-jane-te-zhveshur_6509

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë