Loading…

Hapet e pamja në shtëpinë e Lavdrim Muhaxherit

  • 08/06/2017 | 12:47

Hapet e pamja në shtëpinë e Lavdrim Muhaxherit

Në fshatin Dushkajë të Kaçanikut, familja Muhaxheri ka hapur të pame për djalin e tyre, Lavdrim Muhaxheri, i cili është vrarë në Siri.


Familjarët për Zeri.info, kanë konfirmuar për vrasjen e tij, mirëpo nuk kanë pranuar që të dalin e të flasin hapur.

Gazeta Metro ka raportuar në mesnatë për vrasjen e Muhaxherit, kurse Policia e Kosovës ka konfirmuar sot se kanë informata për vrasjen e një kosovari në Siri, mirëpo nuk kanë pranuar të japin më shumë detaje. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë