Loading…

Halloweeni: Qarkullim deri në mesnatë, aksident në qendër të Prishtinës

  • 01/11/2018 | 00:36

Halloweeni: Qarkullim deri në mesnatë, aksident në qendër të Prishtinës

Kremtimi i Halloweenit është shkak që deri në mesnatë në rrugët në Prishtinës kishte qarkullim bukur të madh njerëzish e automjetesh.

Një qytetar na dërgoi foto të një aksidenti trafiku në qendër të Prishtinës, afër udhëkryqit të Grandi. Me sa duket nuk pati të lënduar, ngase automjeti i ndihmës së shpejtë, siç na tha ai qytetari, vetëm qëndronte aty pranë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë